O nás

PRODEJ TRVALE UKONČEN. DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ. RYBÍ KRÁM

Přestože je Rybí krám společnost fungující teprve druhým rokem, můžeme o sobě říci to, že jsme naše poznatky o nákupu, uchování a prodeji posunuli téměř k dokonalosti na takovou úroveň, abychom byli schopni nabídnout Vámi požadovanou vysokou kvalitu rybího sortimentu.

V Rybím krámu nabízíme čerstvé a kvalitní produkty, které mají nejenom vynikající chuť, ale i blahodárný vliv na lidský organismus a zdraví člověka. Rybí maso a především maso ryb mořských obsahuje nemalé množství lehce stravitelných bílkovin, vitamíny A, B, D, minerální látky, jako jsou jód, vápník, zinek, měď, železo a antioxidant selen, esenciální omega 3 mastné kyseliny a další tuky a stopové prvky.

Příznivé účinky rybího masa na lidský organismus

Rybí maso příznivě ovlivňuje růst lidského plodu již během těhotenství matky. Po narození a v dětství pozitivně ovlivňuje vývoj mozku, srdce, cév, zubů, kostí a zvyšuje i celkovou imunitu organismu. Pak nejenom v dospívání podporuje správné fungování štítné žlázy a má protizánětlivé účinky. Příznivě působí proti akné a například i na kvalitu vlasů. Během celého života snižuje riziko infarktu myokardu, mozkové příhody, roztroušené sklerózy, revmatizmu, hladinu triglyceridů a cholesterolu v krvi, působí protizánětlivě na celý organismus. Je doporučováno také pro diabetiky a lidi s vysokým krevním tlakem. S gastronomickou přípravou Vám rádi poradíme.

Denně čerstvé ryby

Zakládáme si na denně čerstvé nabídce sladkovodních i mořských ryb. Pravidelně pro Vás budeme připravovat spoustu akcí a specialit, jak na našem webu, Facebooku, tak přímo v na naší prodejně v pasáži supermarketu COOP TERNO ve Zlíně Loukách. Věříme, že se k nám budete rádi vracet.

naše Prodejna v supermarketu coop terno ve Zlíně-loukách